Opinie klientów

„Gorąco polecam usługi Ksenii Nowak i Kierunek Zmian. Zwróciłam się do Ksenii z prośbą o plan dietetyczny który pomoże mi wrócić do formy po chorobie. Ksenia stworzyła dla mnie dietę na moich warunkach, dostosowaną do mojego stylu i trybu życia oraz na podstawie produktów które mi już wcześniej smakowały. Przepisy były szybkie, łatwe i przede wszystkim smaczne (korzystam z nich nawet dzisiaj!). Przy tym rozmowy z Ksenią (zawsze pełna pozytywnych myśli!) dodawały mi siły i determinacji aby dotrzeć do celu. Uważam że oba te momenty – dieta plus rozmowy, są bardzo ważne i Ksenia potrafi je wspaniale połączyć w swojej pracy. Polecam więc bardzo gorąco jej usługi!”

~ Dorota

„Chciałbym polecić Ksenię, jestem zadowolony ze współpracy z nią w zakresie dietetyki. Podoba mi styl współpracy, empatia, responsywność, podążanie za klientem w kierunku diet, upodobań smaków. Dieta może i powinna być smaczna, żeby się po kilku tygodniach nie znudziła, a Ksenia znajduje właściwy balans pomiędzy tym co zdrowe a smaczne. Poza tym warte podkreślania jest to, ze Ksenia ma nosa do tych spraw, już na pierwszej wizycie dostrzega w czym jest problem a późniejsze badania kliniczne tylko to potwierdzają. ” 

~ Piotr T.

„Dostałam dietę dopasowaną do moich potrzeb – kobiety ciężarnej uprawiającej codzienna aktywność fizyczną. do tego przepisy były ułożone wg składników, które bardzo lubię, zatem żaden posiłek nie był dla mnie przykrym obowiązkiem 😉 a śniadania ma słodko -;sztos! Dziecko urodziłam zdrowe, sama też nieźle się trzymam. W ciąży niewiele przytyłam, także kalorie były z pewnością dobrze wyliczone 🙂 polecam serdecznie ♥️” 

~ Emilia

„Bardzo dobra lokalizacja gabinetu z miejscem parkingowym. Samo miejsce bardzo komfortowe i kameralne. Plany żywieniowe idealnie dostosowane do aktywności fizycznej jaka posiadam, głównie wspinaczka. Dobry termin realizacji – widać, iż każdy plan pisany jest pod konkretną osobę. Kontakt z dietetykiem bezproblemowy, Ksenia odpisuje i odpowiada bardzo sprawnie. Na wskutek sezonowych zmian w ilości moich cyklów treningowych (zima to okres ciężkich treningów i dużej objętości na ściance wspinaczkowej, w lecie większa kontrola nad waga i wspinanie w skałach), dieta od razu była korygowana w odpowiedni sposób, aby utrzymać formę sportową. Polecam wszystkim ale szczególnie osobom aktywnym fizycznie stawiającym sobie wysoko cele sportowe.” 

~ Piotr R.