Polecam współpracę z Ksenią! Profesjonalizm, ogromna wiedza a przy tym wszystkim bardzo sympatyczna kobieta z pasją która widać, że lubi to co robi i robi to dobrze. Dzięki Kseni nie tylko schudłam przy IO i niedoczynności tarczycy, ale przede wszystkim pozbyłam się problemów z bólem brzucha, które były mocno uciążliwe oraz wyciszyłam wieloletni problem trądzikowy🙂 współpraca z Ksenią to nie 'przechodzenie na dietę’ tylko nauka zmiany stylu życia! Polecam całym

Nic dodać nic ująć. Odrobina samodyscypliny i można zdziałać cuda pod okiem profesjonalisty. Podczas konsultacji bardzo duża dawka merytorycznej wiedzy, rzetelna odpowiedź na wszystkie pytania. Dodatkowo jasne zasady współpracy, bardzo dobry kontakt z dietetykiem. Przyjemna atmosfera, wsparcie motywacyjne. Spore spectrum wyboru zakresu usług. W moim wypadku premium warte każdego centa. Przy okazji wiczy charakter ;)) ale efekty są !! Ps: Fajnie, że jest parking przy gabinecie.

Mogę tylko polecić współpracę z Ksenią. Zasoby wiedzy i podejście pomogły mi wyjść z dużego kryzysu metabolicznego i dojść do najlepszej formy jaką miałem w życiu. Niedługo nadejdzie druga rocznica naszej współpracy i mam nadzieję ją nadal kontynuować, bo edukacji nigdy dosyć i cierpliwego zawracania na prawidłową drogę też nigdy dosyć.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Ksenią. Dieta przepyszna, prosta w wykonaniu i przy tym skuteczna. Ponadto Ksenia ma ogromną wiedzę, chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Czuję się bardzo dobrze zaopiekowana. Polecam!