Przyszedł czas na zmiany w Twojej diecie – i co teraz?

Skontaktuj się ze mną w dowolny sposób poprzez Social Media, formularz kontaktowy lub telefonicznie. 

Wstępna rozmowa pozwoli mi poznać Twoje oczekiwania, stan zdrowia oraz nakreśli problem. Poproszę Cię o wypełnienie krótkiego wywiadu oraz dzienniczka żywieniowego który usprawni Naszą współpracę. Dzięki temu poznam Twój dotychczasowy sposób żywienia, styl życia czy historię odchudzania. Ustalimy także wstępny plan działania a po odesłaniu wypełnionych dokumentów – idealny dla Ciebie termin konsultacji w gabinecie lub ONLINE.

 W określonych przypadkach, w razie występowania problemów zdrowotnych poproszę Cię także o zabranie na wizytę aktualnych wyników badań laboratoryjnych.

*W przypadku spotkania ONLINE konieczna jest przedpłata za konsultację.  

 

Profesjonalny pomiar składu ciała

W ramach każdej usługi odbywającej się w gabinecie (pierwsza konsultacja, wizyta kontrolna) wykonam analizę składu ciała na profesjonalnym sprzęcie (analizator składu ciała InBody 170). Wynik pomiaru pozwoli nam na ocenę, jak dotychczasowa dieta oraz poziom aktywności wpłynęły na poszczególne parametry. Dowiemy się nad czym będziesz musiał popracować a także ustalimy cel Naszej współpracy. Pomiary wykonywane na wizytach kontrolnych umożliwiają mi ocenę skuteczności wprowadzenia indywidualnego postępowania żywieniowego, a dla Ciebie stanowią świetną motywację do dalszego działania!

Badanie jest szybkie i bezbolesne. Kopię każdego uzyskanego wyniku otrzymujesz w formie papierowej.

 

Przeciwwskazaniem do wykonania badania jest ciąża, padaczka oraz rozrusznik serca.

 

Jak przygotować się do wizyty:

 Do pomiaru przystąp z pustym pęcherzem

 2-3 godziny przed badaniem nie wykonuj intensywnej aktywności fizycznej i nie spożywaj dużych posiłków. 

      Ogranicz spożycie dużej ilości płynów na około 1 godzinę przed pomiarem.

        Nie smaruj stóp kremem oraz nie zakładaj rajstop –

pomiar wykonujemy na boso.

       Załóż lekką odzież – do kolejnych pomiarów przystąp w podobnym ubiorze. 

Pierwsza wizyta w gabinecie

Jej celem jest ustalenie Twoich oczekiwań oraz uzyskanie wszelkich informacji niezbędnych do stworzenia idealnego dla Ciebie planu żywieniowego. Przeanalizuję Twój dzienniczek oraz wywiad. W razie wątpliwości odpowiem na wszelkie pytania. Wykonam także analizę składu ciała, zinterpretuję wyniki i na jej podstawię pokażę, co możemy osiągnąć wprowadzając zmiany w żywieniu. Kopię wyniku z każdej z wizyt otrzymujesz dla siebie. Ustalimy także wszelkie szczegóły które służyć mają przygotowaniu i  wdrożeniu indywidualnego planu żywieniowego.

 

Pierwsza wizyta ma charakter edukacyjny i trwa około 60 minut – płatność w gabinecie gotówką.

 

Wizyta kontrolna

Służy ocenie Twoich postępów. Wykonam analizę składu ciała, wynik zestawimy z poprzednimi pomiarami aby dokonać interpretacji. Wspólnie omawiamy przebieg Twoich zmian w żywieniu lub napotkane trudności. Warto przygotować krótką listę zagadnień które chcesz poruszyć.

Pamiętaj, że wizyta kontrolna nie służy tylko i wyłącznie do oceny pozytywnych rezultatów! Jeżeli z jakichś powodów napotkałeś problemy i wynik nie spełnia Twoich oczekiwań – wizyta kontrolna służy do poszukiwania nowych rozwiązań, zmian kierunku jaki pierwotnie obraliśmy oraz motywacji. To może być świetny moment na zmianę Twojego sposobu myślenia oraz poprawę relacji z jedzeniem.

Wizyta kontrolna trwa około 40 – 45 minut – jej czas może się różnić w zależności od etapu, na jakim się aktualnie znajdujesz. Częstotliwość wizyt kontrolnych jest kwestią indywidualną, zależną od Twoich możliwości finansowych, stanu zdrowia oraz motywacji do działania.

 

 

Konsultacja ONLINE

Skontaktuj się ze mną – razem z dzienniczkiem oraz wywiadem otrzymasz dane do przelewu za wybraną usługę 

(konsultacja lub konsultacja + plan).

Po zaksięgowaniu wpłaty oraz odesłaniu wypełnionych dokumentów ustalimy odpowiedni dla Ciebie termin konsultacji. Preferowana przeze mnie forma to spotkanie poprzez Skype / Facebook / Whatsapp / Google Meet. Konsultacja może się także odbyć drogą telefoniczną.

 

Pierwsze spotkanie ONLINE ma charakter edukacyjny. Poznam także Twoje oczekiwania oraz wspólnie ustalimy skuteczny dla Ciebie sposób działania. Przeanalizuję Twój dzienniczek oraz wywiad. W razie wątpliwości odpowiem na wszelkie pytania. Otrzymasz ode mnie tabelę pomiaru obwodów która stanowić będzie podstawę do oceny Twoich wyników przy kolejnych konsultacjach. Jeżeli masz możliwość wykonania analizy składu ciała (np. na siłowni) – taki wynik będzie mile widziany jako dodatkowe narzędzie do oceny. Podczas pierwszej konsultacji ustalimy także wszelkie szczegóły dotyczące przygotowania dla Ciebie indywidualnego plany żywieniowego. Wyliczę Twoje zapotrzebowanie energetyczne i udzielę wskazówek odnośnie aktywności fizycznej. Przygotuj kartkę i długopis gdyż staram się przekazać jak najwięcej informacji, które w przyszłości przełożą się na Twoje wyniki oraz zdrowie! 

 

Podczas kolejnych spotkań dokonujemy oceny postępów – warto, abyś przygotował krótką notatkę problemów, które chcesz poruszyć. To świetny moment aby Cię zmotywować, pracować nad Twoim nastawieniem do dalszych zmian oraz być może szukać kolejnych, skutecznych dla Ciebie rozwiązań.

Czas trwania konsultacji to około 60 minut.

 

Plan żywieniowy – pytania i odpowiedzi

·         Kiedy otrzymam plan żywieniowy? 

 

Każdy plan wykonywany jest od podstaw, z dostosowaniem do Twoich potrzeb – dlatego przygotowanie wymaga czasu. Standardowy czas oczekiwania to 7 dni roboczych dla planu 7 dni (lub I tygodnia). Jeżeli decydujesz się na plan 14 dniowy – standardowo kolejne 7 dni planu (II tydzień) realizuję w trakcie następnych 7 dni roboczych. Nagłe przypadki realizuję w pierwszej kolejności – takie sytuacje sporadycznie wydłużają czas realizacji planów, o czym informuję na bieżąco prosząc także o wyrozumiałość J

Czas liczony jest od dnia wizyty w gabinecie lub od momentu wpłaty na konto w przypadku współpracy ONLINE.

 

·         W jaki sposób otrzymam plan żywieniowy?

 

To ty decydujesz w jakiej formie otrzymasz opracowany plan:

1.       Plik PDF – otrzymasz drogą mailową razem z plikami dodatkowymi.

2.       Plik PDF – który możesz pobrać samodzielnie z Twojego konta osobistego, do którego dostęp otrzymasz po przygotowaniu dla Ciebie planu.

3.       Aplikacja mobilna – dostęp do niej otrzymasz razem z dostępem do Twojego osobistego konta.

4.       Plan w formie wydrukowanej – opcja dostępna w Pakiecie Premium.

  

·         Co zawiera plan żywieniowy?

 

Zindywidualizowany plan żywieniowy:

Opracowane zalecenia żywieniowe oraz wskazówki techniczne dotyczące realizacji planu.

Nazwy oraz sugerowane godziny posiłków.

Spis produktów wraz z gramaturą oraz miarą rynkową (łyżka, szklana, sztuka). 

Sugerowany sposób przygotowania posiłku (sugerowany przepis).

Kaloryczność oraz proporcje makroskładników w konkretnych posiłkach.

Podsumowanie dnia oraz tygodnia.

Lista zakupów.

Tabela podstawowych zamienników – jeżeli Twój stan zdrowia pozwala na swobodny wybór produktów.

Opracowane przeze mnie pliki dodatkowe mające na celu ciąg dalszy edukacji żywieniowej, abyś z czasem mógł dokonywać rozsądnych wyborów eliminując przy tym niepotrzebne dodatki do żywności. Dostaniesz wskazówki względem wyboru produktów spożywczych, stosowanych technik kulinarnych czy inspiracje dotyczące przypraw.

 

 

Wykupując plan – otrzymujesz dostęp do konta osobistego oraz aplikacji mobilnej.

 

·         Co daje mi dostęp do aplikacji mobilnej oraz konta osobistego?

 

W ramach współpracy połączonej z wdrożeniem planu żywieniowego, otrzymasz dostęp do własnego panelu logowania połączonego z aplikacją mobilną w której znajduje się Twój aktualny plan. Aplikacja mobilna synchronizuje się z Twoim kalendarzem, przypominając o porze posiłku. Po zalogowaniu do swojego panelu możesz pobrać aktualny plan, na bieżąco monitorować swoje wyniki z kolejnych analiz składu ciała oraz zapotrzebowanie energetyczne.

 

·         Co w sytuacji, gdy zabraknie mi motywacji? L à RAPORTOWANIE

 

Potrzebujesz dodatkowej motywacji? Bardzo proszę! Na życzenie wprowadzam raportowanie postępów. W wybranych przez Ciebie odstępach czasu, otrzymasz wiadomość SMS z prośbą o raport. W dowolnej formie: sms, whatsapp czy mail – raportujesz mi swoje efekty oraz napotkane problemy jeżeli takowe się pojawią. Podsumowanie raportu omawiamy w trakcie kolejnego spotkania w gabinecie lub ONLINE (poprzez Skype).