Zaufało mi

0
Osób

Stworzyłam

0
Indywidualne plany żywieniowe

Redukuję średnio

0
Kilogramów miesięcznie

Jestem dyplomowanym Dietetykiem oraz instruktorem fitness i Pilates oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Aktualnie w głównej mierze pracuję ze sportowcami oraz z osobami z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej (cukrzyca typu II, insulinooporność) które stały się moją specjalizacją (posiadam uprawnienia SOIT). Bardzo duży odsetek moich podopiecznych to także osoby z zaburzeniami endokrynologicznymi jak choroby tarczycy, zespół policystycznych jajników czy choroby autoimmunologiczne.

Kilka słów o mnie – zdrowym żywieniem zainteresowałam się wiele lat temu, gdy jako początkujący instruktor fitness zmagałam się z problemami osób ćwiczących zawodowo. Z czasem zauważyłam jednak, że odpowiednio modyfikując dietę osiągnąć można nie tylko lepsze wyniki sportowe, ale również zdrowotne. Skłoniło mnie to do podjęcia studiów na kierunku Dietetyka na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Rozpoczęłam także edukację żywieniową swoich klientów, którzy uczęszczając na moje zajęcia, tracili masę ciała a stan ich zdrowia poprawiał się. Ukończenie licznych szkoleń fitness (cardio, aqua aerobic, tubing, ABS, ABT) oraz form mentalnych (pilates, zdrowy kręgosłup, stretching) sprawiło, że lepiej rozumiem potrzeby swoich podopiecznych oraz nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu anatomii oraz fizjologii.
Jako Dietetyk staram się także zmieniać nastawienie swoich podopiecznych do życia oraz pomagam w budowaniu poczucia własnej wartości. Kilkuletnia praca jako współwłaściciel Fitomania.pl – Poradnia Dietetyczna sprawiły, iż nabrałam przekonania w celowość mojego
zawodu i chęć pomocy innym. Zmiany w życiu zawodowym zainspirowały mnie, do stworzenia własnej marki gdzie będę nadal inspiruję, motywuję oraz pomagam na wszelkich etapach związanych z szeroko pojętym żywieniem.
Holistyczne podejście do podopiecznych to podstawa. W Naszej pracy nie ma miejsca na utarty schemat, czy sztywny szablon postępowania – każdy człowiek jest odrębną jednostką, wobec której postępowanie będzie zupełnie inne.
Dietetyka jest nauką dynamiczną, zmienia się nieustannie – w związku z tym stale uaktualniam
swoją wiedzę (studia, literatura, konferencje, liczne szkolenia).

A prócz dietetyki i sportu? Osobowość ma złożona. Żeby życie miało smaczek… Po godzinach jestem tancerką bachaty , w weekendy przemierzam górskie szlaki a w domu czekają na mnie dwa szalone koty